تجهیزات مناسب رکن اصلی در فرآیند درمان استاندارد است.

دستگاه دوربین داخل دهانی

با این دوربین می توان قبل و بعد از درمان از دندان عکس گرفت و همچنین می توان در صورت نیاز در حین درمان تصویر داخل دهان را روی مانیتور روی یونیت پخش کرد و توضیحات لازم را به بیمار داد.

اختصاص سه دستگاه اتوکلاو کلاس A و B

با توجه به حجم بالای کار و تعداد زیاد بیماران، اختصاص سه دستگاه اتوکلاو این امکان را فراهم می کند که در هر لحظه و برای هر بیمار، یک ست استریل در اختیار داشته باشیم و اصول استریلیزاسیون هیچگاه قربانی کمیت نگردد.

دستگاه رادیو گرافی دیجیتال

عوارض این دستگاه بر بدن انسان تا حدی کاهش پیدا کرده که دندانپزشک یا دستیار هنگام عکس برداری از اتاق خارج نشده و با در دست داشتن دستگاه، عکس برداری انجام می شود.

کیفیت و وضوح بالای تصویر در این دستگاه باعث می شود که عکس به هر اندازه قابل بزرگنمایی باشد و دندانپزشک بتواند تشخصی دقیق و کامل بدهد.

دستگاه Apex Finder

 با استفاده از این دستگاه می توان طول ریشه دندان را در درمان اندو (عصب کشی) به صورت الکتریکی تعیین کرد و بدین ترتیب بدون نیاز به تصویر برداری اشعه X از انجام کامل درمان ریشه مطمئن شد و مشکلات پس از درمان را بسیار کاهش داد.

دستگاه اولتراسوند

وسیله ها و ابزارهای توخالی به هیچ طریقی به صورت مطمئن کاملا تمیز نمی شوند مگر با استفاده از دستگاه اولتراسوند که با ایجاد ارتعاش در ابزار، باعث خروج آلودگی ها می شود.

دستگاه کنترل وضعیت قلب جنین و مادر برای درمان مطمئن خانم های باردار

این دستگاه هنگام درمان خانم های باردار وضعیت قلب جنین و انقباضات رحم را کنترل کرده و نمایش می دهد تا درمانی مطمئن صورت گیرد.

دستگاه تصفیه آب مستقر در کل مدار

آب مورد استفاده در دستگاه ها، یونیت ها و برای شستشو، تصفیه شده است تا کمترین میزان باکتری و میکروب را داشته باشد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

info@tosandentalgroup.com

تلفن: ۲۶۴۲۱۰۳۴ (۲۱) ۹۸+    ۲۶۴۲۱۴۰۳ (۲۱) ۹۸+    ۲۶۴۲۱۲۳۱ (۲۱) ۹۸+

نشانی: تهران، خیابان ظفر، نرسیده به خیابان نفت شمالی، شماره ۱۷۸ (ساختمان بانک اقتصاد نوین)، واحد ۳

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه دندان پزشکی توسن است.

طراحی و توسعه وبسایت : گروه داده تولید